Почетна Убавина и здравје Интимата на мегдан! – Убавина и здравје

Интимата на мегдан! – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Хрватската водителка Николина Пишек (51) често ја интригира јавноста со провокативни изданија,  ги споделува на социјалните мрежи.

Николина сега се снимала на плажа во костими за капење и ги покажала своите неверојатни облини и бруталното тело.

Имено, водителката се снимала од секој агол, а на мажите им паднаа вилиците кога ја видоа во ова издание.

 

Минијатурните бикини одлично ја истакнаа нејзината фигура, а во преден план беа нејзините бујни гради.

Да потсетиме, Николина неодамна објави фотографии кои предизвикаа лавина коментари на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка покажа дека не ги бричи пазувите, а дали се запоставила себеси при преселбата во новата велелепна куќа или решила да го следи новиот тренд на славните светки дами кои одлучија да не се депилираат, останува да видиме.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING