Почетна Убавина и здравје „Зошто ме плукаше и озборуваше, сега одговори ми?!“ (ФОТО) – Убавина и здравје

„Зошто ме плукаше и озборуваше, сега одговори ми?!“ (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Јована Јеремиќ ја искористи приликата да го праша зошто ја озборува…

Водителката на ТВ Пинк, Јована Јеремиќ за време на интервјуто со водителот на „Елита“ Милан Милошевиќ и пејачката Гога Секулиќ му постави неколку остри прашања на црногорскиот водител на ТВ Пинк, Божо Добриш.

Зошто не ме сакаш, зошто ме озборуваше и зборуваше лоши работи за мене? Зошто никогаш не си ме угостил на ниту една јахта“ – праша Јована.

„Затоа што не сакаш да го правиш тоа што другите го сакаат на јахтите. Сакаш да бидеш Северина, да имаш илјада кретени до тебе кои покрај сопругите би биле со тебе на еден час? – праша Божо.

„Не сакам“ – рече Јована.

Поврзани објави

Да потсетиме, Божо еднаш јавно во емисијата на Огњен Амиџиќ призна дека Јована Јеремиќ го нервира.

Фото: Инстаграм и youtube printscreen/RTV Pink Official
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING