Почетна Убавина и здравје Една фотографија кажува повеќе од доволно (ФОТО) – Убавина и здравје

Една фотографија кажува повеќе од доволно (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Саша и Сузана секогаш истакнуваат дека Тијана е прекрасна снаа…

Александра, ќерката на креативниот директор на „Гранд“ Саша Поповиќ и пејачката Сузана Јовановиќ, не се појавува често во медиумите, бидејќи води мирен живот далеку од очите на јавноста.

По тој пат оди и синот на Сузана, Данијел, кој вешто ги избегнува медиумите, а исто така и неговата сопруга, познатата шминкерка Тијана.

Како живее ова познато семејство можеме да видиме само на социјалните мрежи, а сега се појави фотографија на која Тијана и Александра уживаат заедно.

Тие покажаа како позираат во луксузен автомобил Ферари, бренд од кој Саша Поповиќ има неколку во својот возен парк.

Поврзани објави

Тијана и Данијел се венчаа пред неколку години, а се запознаа на работа, бидејќи и двајцата се вработени во Гранд продукција.

Саша и Сузана секогаш истакнуваат дека Тијана е прекрасна снаа, а гордата свекрва секогаш посочува дека тие двета имаат одлична комуникација.

Добро се согласуваме. Сакам да бидам нивна другарка и пријателка. Сакам да им помогнам, и никако да ги обесхрабрам во животот што ги очекува, дури и кога ќе дојдат децата. Сале и јас сме тука да скокнеме и да помогнеме“ – изјави пејачката во една прилика.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

 

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING