Почетна Убавина и здравје Еве како ќе го крстат Јована и Драган своето дете! – Убавина и здравје

Еве како ќе го крстат Јована и Драган своето дете! – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај заЈована Јеремиќ откри како би се викале децата што ќе ги има со партнерот Драган Станковиќ…

Водителката Јована Јеремиќ од крајот на минатата година е во среќна врска со бизнисменот Драган Станковиќ, кој е 14 години постар од неа.

Јована во неколку наврати изјави дека е сигурна дека тој е мажот на нејзиниот живот, а со оглед на тоа што во нејзината натална карта пишува дека ќе добие син, Јеремиќ е сигурна дека наследникот ќе биде од Драган.


Поврзани објави

Во една прика таа им се обрати на новинарите и откри што велат „ѕвездите“ кога е љубовта во прашање.

Велат дека ќе бидам со Драган Станковиќ и велат дека тоа ќе биде една од моите најголеми љубови во животот и дека тој е човекот на мојот живот. Тие кажуваат секакви други работи, но јас нема да одам подалеку од тоа. Дури…“, рече таа, а потоа се насмевна продолжи:

„Дури и да родам син. Второто дете ќе биде момче. Ако е момче, ќе биде Василиј, ако е девојче, ќе биде Василиса. Само под тие услови можам, така му кажав на Драган. Промена на името не доаѓа предвид. Ако се договориме – се договоривме, ако не – бебето ќе почека“.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

 


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING