Почетна Убавина и здравје Еве како го поминуваат времето по дебаклот на Србија на ЕП (ФОТО) – Убавина и здравје

Еве како го поминуваат времето по дебаклот на Србија на ЕП (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Светлана Цеца Ражнатовиќ, отпатува за Минхен да ја бодри српската репрезентација од трибините, но и нејзиниот зет Немања Гудељ…

Во тек е Европското фудбалско првенство од кое е елиминирана репрезентацијата на Србија откако во својата група заврши на последното место, со само два бода. Вчера, 25 јуни, „орлите“ се пресметаа со репрезентацијата на Данска, а натпреварот заврши со резултат 0:0, што значеше крај на натпреварувањето за Србија.

Многу познати личности отпатуваа во Германија за да ги бодрат „орлите“, а меѓу нив е и Цеца Ражнатовиќ. Пејачката беше придружувана од ќерка си на трибините, каде што срдечно навиваа за Србија, но и за сопругот на Анастасија, заедно со членовите на семејството Гудељ.

Сега се огласи Цеца која преку Инстаграм објави фотографија со Анастасија и Немања.

Поврзани објави

Тројцата позираа на плоштадот во Минхен, а судејќи по фотографиајта, Гудељ не беше претерано расположен. Насмевката е присутна, но некој би рекол „кисела“.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING