Почетна Убавина и здравје Дел од нив се веќе купени! – Убавина и здравје

Дел од нив се веќе купени! – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Глумците Лопез и Афлек ги ставија на продажба мебелот и антиквиттите од нивниот, до неодамна заеднички, дом.

Поврзани објави

Инсајдер од кругот на славните изјавил за Пејџ сикс дека Џенифер Лопез и Бен Афлек одлучиле да ги продадат уметничките дела, вклучително и слики, кои се наоѓале во нивниот заеднички дом во Лос Анџелес. Се наведува дека дел од антиквитетите биле купени уште на почетокот на јуни.

Во мај се појавија гласини дека Џенифер Лопез и Бен Афлек имаат сериозни проблеми во нивниот брак. Се известуваше дека глумецот се иселил од нивниот дом во изнајмена куќа која се наоѓа во близина на неговата поранешна сопруга, Џенифер Гарнер.

Подоцна се дозна дека Џенифер Лопез и Бен Афлек ангажирале агент за продажба на нивниот дом, кој го купиле за 60 милиони долари минатата година. Сега, славните личности се надеваат да заработат околу 65 милиони од продажбата на имотот.

Кон крајот на јуни, Џенифер Лопез отпатувала на одмор. Пејачката беше забележана во Италија во друштво на пријатели. Истовремено, Бен Афлек остана во Лос Анџелес со своите деца.

Претходно беше известено дека Бен Афлек ги изнел последните лични работи од заедничкиот дом со Џенифер Лопез.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING