Почетна Убавина и здравје „Дали си нормален човеку“ – Убавина и здравје

„Дали си нормален човеку“ – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Шоуто продолжува!

Креативниот директор на продукцијата „Гранд“, Саша Поповиќ, се изнервира за време на емитувањето на овонеделната епизода на Ѕвездите на Гранд и тоа поради Драган Којиќ Кеба, кој во жирито ја замени Цеца Ражнатовиќ.

Се започна по еден од најсилните машки дуели на кој Кеба го одложи коментирањето и со песна ги прекина коментарите, а неговото однесување го полуде Саша.

Иако Кеба во неколку наврати ги насмеа сите, па дури и Саша Поповиќ, креативниот директор се изнервира поради „бубата“ (микрофонот) и поради тоа што пејачот не го слушаше.


Поврзани објави

„Држи ја „бубата“ малку погоре, ако можеш. Помести ја само малку, нежно“, го советува Саша, по што Кеба веднаш го направи тоа.

„Што правиш со таа „буба“? Дали си нормален човече? Ајде“, набрзина дофрли Поповиќ, но Кеба врати само со насмевка.

Сето тоа го изнервира Саша, бидејќи времето одминувало, а му се чинеше како Кеба да се зафркава со него и целата продукција. Како сето тоа изгледаше можеа да посведочат оние кои го гледаа последното издание од ова музичко шоу.

Фото: социјални мрежи
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING