Почетна Убавина и здравје Во екот на разводот со Драгана, Тони покажа како и каде го поминува слободното време (ФОТО)

Во екот на разводот со Драгана, Тони покажа како и каде го поминува слободното време (ФОТО)

од nenad
1 минути читај заТони на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии, врз основа на кои можеме да видиме дека бизнисменот ужива во Италија.

Пејачката Драгана Мирковиќ и бизнисменот Тони Бијелиќ решија да се разведат по повеќе од две децении брак.

По веста за разводот, Драгана даде неколку изјави во медиумите во кои истакна дека и било тешко да раскине и да стави точка на бракот, но дека сега е многу подобро и дека многу и значи дека нејзините деца се со неа и ја поддржуваат.

Од друга страна, Тони Бијелиќ не се експонира во медиумите, а не е толку активен ниту на својот Инстаграм профил, па само повремено објавува нешто.


Поврзани објави

Така сега сподели неколку фотографии и покажа дека заминал на одмор во Италија.

Прво објави фотографија од автопат, а потоа како ужива во Италија. Набргу потоа следеше уште една фотографија на која можеме да го видиме Бијелиќ како со едната рака го гушка другарот, а со другата змија.

Фото: Инстаграм


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING