Почетна Убавина и здравје Вистината ја стави на пауза соработката меѓу Ана Николиќ и брат и! „Живеев 25 години во тензија!

Вистината ја стави на пауза соработката меѓу Ана Николиќ и брат и! „Живеев 25 години во тензија!

од nenad
1 минути читај за

Со него се е во тајмингот…

Пејачката Ана Николиќ изненади многумина кога стави крај на соработка со брат и кој со години и беше менаџер.

Со него се е во тајмингот, секогаш се чувствував како да сум на воена вежба. Кога ќе тропне на вратата од мојата соба не можам да верувам дека некој друг се грижи за мојот концерт повеќе од мене… Живеев во напнатост 25 години, време е за пауза…“, откри Ана.

Меѓу другото истакна:

Поврзани објави

Имав период кога, жаргонски кажано, Белград ме разгали затоа што доаѓам од мала средина. Малку се изгубив затоа што ми беа наметнати некои други вредносни системи, како на пример маж и дете“.

Се уште не се познати точните причини зошто дојде до пауза во соработка или можеби крај. Сепак според шпекулациите се работи за нивни лични, нерасчистени сметки.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING