Почетна Убавина и здравје Виктор Живојиновиќ ослабе повеќе од 70 килограми! Тотална трансформација на синот на Брена, но не застанува тука! (ФОТО)

Виктор Живојиновиќ ослабе повеќе од 70 килограми! Тотална трансформација на синот на Брена, но не застанува тука! (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ со години се бореше со вишокот килограми…

Виктор Живојиновиќ имаше проблем со вишокот килограми, а неколку години со помош на правилна исхрана и напорни тренинзи успеваше да ослаби околу 70 килограми.

Долго време работи напорно на својот физички изглед, а мотивацијата му се зголемува кога ќе види колкав успех постигнал.

Синот на југословенската ѕвезда Лепа Брена изгледа подобро од било кога, а не планира да престане со активностите, бидејќи внимава да не си ги врати килограмите.

Виктор е активен на социјалните мрежи, а со своите следбеници сподели како изгледа сега, а секоја негова нова фотографија предизвикува лавина позитивни коментари.

Поврзани објави

Овој пат се фотографираше во огледало и покажа дека со силна волја и желба ништо не е невозможно.

Да потсетиме, Виктор ужива во романса со убавата водителка Софија Спасојевиќ. Нивната врска стана позната неодамна, па повеќе не се кријат од јавноста.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING