Почетна Технологија (ВИДЕО) Невреме во Струга – МАКТЕЛ

(ВИДЕО) Невреме во Струга – МАКТЕЛ

од nenad
1 минути читај за
Пороен дожд, грмежи, засилен ветер и појава на суградица вечерва имаше во југо-западните делови од Македонија. Силно погодено беше подрачјето на Струга. Невремето од Охридското крајбрежје се префрли кон Пелагонија и градовите Битола и Прилеп.

   

Има известувања дека во некои делови од струшкиот регион нема струја поради силните електрични празнења и грмотевици…ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING