Почетна Убавина и здравје Бресквица ги „напумпа“ усните, па предизвика бројни реакции кај обожавателите (ФОТО)

Бресквица ги „напумпа“ усните, па предизвика бројни реакции кај обожавателите (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Анѓела Игњатовиќ, попозната како Бресквица, повторно го привлече вниманието на јавноста по нејзиното неодамнешно учество на Евровизија. Враќањето на нејзиниот препознатлив стил и објавувањето смели фотографии на Инстаграм предизвикаа лавина коментари, како за нејзиниот изглед, така и за нејзината нова модна комбинација.

Имено, на една од фотографиите кои привлекоа најголемо внимание е каде Бресквица позира во црна маичка, со врзана коса и истакнати усни, што доби бројни коментари и критики.

 

Многумина забележаа дека нејзините усни изгледаат поинаку во однос на претходните фотографии и дека се значително поголеми, што започна дискусија меѓу обожавателите дека очигледно таа имала естетска интервенција, односно ги зголемила усните.

Ах, што им направи на тие усни, тие беа совршени“; „Бресквица е една од ретките што е слатка сама по себе и не треба ништо да ѝ се прави. Убави беа порано и сега се“, беа само дел од коментарите.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING