Почетна Убавина и здравје Боксерот откри како комуницира со сопствената сестра – Убавина и здравје

Боксерот откри како комуницира со сопствената сестра – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај заВељко Ражнатовиќ и Анастасија отсекогаш биле во блиски односи…

Вељко, како и секој постар брат, секогаш се трудел да ја заштити сестра си. Тој неодамна откри колку е воодушевен од сопругот на Анастасија и нивниот брак.

„Се слушам со неа секој ден. Јас сум многу среќен со нејзиниот избор. Нејзиниот сопруг е легенда, ја гледа како капка вода на дланка, реално“, рече тој во подкаст.

Меѓу другото откри каква е неговата комуникација со сестра му.


Поврзани објави

„Како комуницираш со сестра ти на Инстаграм?“, напиша на шега.

Да потсетиме, Ражнатовиќ неодамна доби трет син, а прославата на раѓањето на Исаиј беше организирана истиот ден во вилата на Дедиње. На прославата присуствуваа многу пријатели, семејството и колегите на Цеце од естрадата.

Фото: социјални мрежи
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING