Почетна Убавина и здравје Богдана блесна во фустан од 18 илјади на свадбата на Анастасија Ражнатовиќ! Таа се породи пред само 13 дена (ФОТО)

Богдана блесна во фустан од 18 илјади на свадбата на Анастасија Ражнатовиќ! Таа се породи пред само 13 дена (ФОТО)

од nenad
2 минути читај заБогдана Ражнатовиќ покажа завидна фигура само 13 дена откако го роди третиот син…

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ на 28 мај одржаа тајна венчавка во вилата на Дедиње во присуство на најблиското семејство и пријателите.

Сопругата на Вељко Ражнаровиќ, Богдана Ражнатовиќ блесна две недели по породувањето, а за оваа прилика избра елегантен „валкан“ розов фустан со сребрени детали, чија цена е околу 150 евра.


Поврзани објави

Да потсетиме, кум на Анастасија беше нејзиниот најдобар пријател Љубомир Тозев, а кум на Немања неговиот долгогодишен пријател Горан Телебак.

Анастасија блесна во специјалниот фустан кој го одбра за овој момент, додека Немања во елегантно издание гордо ја држеше за рака својата сакана сопруга. Оваа посебна врска, која со текот на времето растеше и зајакнуваше, сега е крунисана со граѓанска венчавка. Црковната венчавка на Анастасија и Немања се одржа на 14 јули минатата година.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING