Почетна Убавина и здравје Беше член на позната група, важеше за вистинска секс бомба, a денес тешко кој би ја препознал од прва! (ФОТО)

Беше член на позната група, важеше за вистинска секс бомба, a денес тешко кој би ја препознал од прва! (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Синди израсна во вистинска убавица, а нејзиниот изглед сè уште остава многумина без здив…

Манекенката Ивана Стаменковиќ Синди (44) беше членка на една од најпопуларните групи во 90-тите години, а по извесно време се повлече од поп музиката и ја запостави својата музичка кариера од приватни причини.

Поранешната членка на групата „Моделс“ се уште важи за една од најубавите жени на регионалната јавна сцена, а според фотографијата која ја сподели со следбениците на Инстаграм може да се заклучи дека била многу убава и како девојче.

Поврзани објави

Во меѓувреме, Синди прерасна во вистинска секс бомба, но ја задржа својата препознатлива насмевка и изглед.

Со козметички зафати и редовна нега таа изгледа многу подобро од многу помлади девојки.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING