Почетна Убавина и здравје „Ајде да ја решиме аферата!“ (ФОТО) – Убавина и здравје

„Ајде да ја решиме аферата!“ (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај заНа социјалните мрежите низа коментари за панталоните кои Немања ги носеше на свадбата, а Анастасија сега реши да стави крај на шпекулациите.

Наследничката на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, на 28 мај со фудбалерот Немања Гудељ си кажаа „ДА“ на граѓанска венчавка.

Цеца сега на својот Инстаграм профил објави фотографија со ќерката и зетот, која е направена на денот на свадбата, а панталоните што ги носеше Немања ги привлекоа сите погледи.

Имено, Немање носел панталони од брендот „Louis Vuitton“, на кои стои етикета.

Коментарите под споменатата објава не престануваат:


Поврзани објави

Не ја тргна етикетата“, „Дали ќе ги врати тие панталони?“… се само дел од коментарите.

Анастасија реши да ги прекине негативните коментари, па објави фотографија од спорните панталони и покажа како тие всушност изгледаат.

Да ја решиме аферата со етикетата“, пишува во објавата на Анастасија.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING