Почетна Убавина и здравје Ана Севиќ стегната како никогаш до сега! Се соблече во бикини и го покажа своето извајано тело (ФОТО)

Ана Севиќ стегната како никогаш до сега! Се соблече во бикини и го покажа своето извајано тело (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ по три породувања има совршена фигура и ни грам вишок…

Ана Севиќ реши да ги искористи топлите летни денови за да се сонча во дворот на својата вила. Пејачката и водителка се соблече во костим за капење и уживаше во летното сонце во својата бавча на Бежанијска Коса, обидувајќи се брзо да добие бронзен тен.

Да не бидам бисерно бела“ – напиша пејачката и додаде смајли.

Севиќ облече жолто бикини со два цветови на градите и го покажа своето згодно тело на кое можеа да и позавидат и многу помлади девојки од неа.

Поврзани објави

Иако е мајка на три деца, изгледа фантастично и нема вишок ниту грам. Ана ужива во вториот брак, со бизнисменот Данијело Недељковиќ, со кој има две деца, ќерката Сена и синот Симеон, а од бракот со Дарко Лазиќ ја има најстарата наследничка Лорена.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING